Powierzchnie biurowe      Kontakt 

    Powierzchnie magazynowe wynajem
 
 
 Powierzchnie magazynowe - Łęczycka 13, Ozorków
Ozorków - Morfeo - wynajem powierzchni magazynowychOzorków - Morfeo - wynajem powierzchni magazynowychOzorków - Morfeo - wynajem powierzchni magazynowychOzorków - Morfeo - wynajem powierzchni magazynowych

  Opis   Zobacz rzuty i galerię
   
  30 km na północ od Łodzi znajdują się powierzchnie magazynowe i biurowe zaadoptowane z hal produkcyjnych po dawnych zakładach bawełnianych „MORFEO”. W 2006 dawne hale fabryki zostały wyposażone w nowe posadzki, nowe instalacje elektryczne i cieplne oraz podjazdy z rampami. Pomieszczenia mogą służyć do celów produkcyjnych, magazynowych lub logistycznych.
   
  Lokalizacja   Zobacz na mapie Google
   
  Atutem obiektu jest jego położenie na mapie geograficznej: znajduje się tylko 8 km od węzła Emilia na autostradzie A2 i 30 km od węzła Stryków na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 oraz na mapie gospodarczej: jest objęty działaniem podstrefy Ozorkowskiej Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Ozorków, ul. Łęczycka, ok 30 km. od Łodzi.
   
  Specyfikacja
   
 

Oferujemy pod wynajem magazyny o łącznej powierzchni 25.000 m² podzielone na hale o wielkości od 600 do 5000 m2 i wysokości od 5 do 8 m, które posiadają:

- zautomatyzowane bramy wjazdowe o wymiarach 6x4m oraz 3x3m z rampami i bez,
- posadzkę betonową utwardzoną i zatartą na gładko,
- dużo naturalnego światła umożliwiającego wykonywanie prac produkcyjnych,
- przyłącze elektryczne trójfazowe z możliwością rozbudowania mocy do 1,2 MW, instalacje: ogrzewania, wentylacji, wodno-kanalizacyjną oraz sieć telefoniczną i internetową.

Cały obiekt jest ogrodzony a w godzinach nocnych chroniony.

Istnieje także możliwość wynajęcia przylegający do hal magazynowych biur znajdujących się na parterze i piętrze budynku. Pomieszczenia mają od 19 do 400 m2, są wyposażone w nowe okna, wykładzinę bądź panele oraz sieć telefoniczną i internetową.
Przy obiekcie znajduje się parking o powierzchni 10.000 m2.

   
 
   
 
    
© URBANICA 2013

born in DD