Powierzchnie biurowe      Kontakt 

    Mieszkania sprzedaż
 
 Brama
 
 Brama - Wróblewskiego 19, Łódź
Łódź - Brama - nowe mieszkania na sprzedażŁódź - Brama - nowe mieszkania na sprzedaż Łódź - Brama - nowe mieszkania na sprzedaż

  Opis   Zobacz galerię
   
  Inwestycja mieszkaniowa „Brama” powstała w pobliżu dawnej przędzalni czesankowej Polmerino przy ul. Wróblewskiego 19 w Łodzi, według projektu "DIEHL Architekci".

Budowa budynku wielorodzinnego, o całkowitej powierzchni użytkowej 3365 m2, obejmie 59 mieszkań rozmieszczonych w budynkach o 8 i 6 kondygnacjach naziemnych. Znajdują się w nim mieszkania od 1 pokojowych o powierzchni ok. 35 m2, do 3-4 pokojowych mieszkań dwupoziomowych o powierzchni powyżej 100 m2. Część z nich jest dodatkowo wyposażona w balkony lub tarasy. W podziemiach i na parterze budynku znajduje się garaż wielostanowiskowy z 38 miejscami postojowymi. W podziemiu, poza miejscami parkingowymi, jest także 12 komórek lokatorskich.
Funkcjonalność budynku podkreślają 2 nowoczesne i cichobieżne windy, dostosowane do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne, a także swoboda aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia całodobowa ochrona i monitoring. Od ul. Wróblewskiego posesja odgrodzona jest litym murem tłumiącym zgiełk i zapewniającym większą prywatność. Na tyłach budynku powstał placyk zabaw dla dzieci.
Inwestycja została zrealizowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz starannie dobranym rozwiązaniom projektowym zaproponowanym przez znane łódzkie biuro architektoniczne „DIEHL Architekci”, projekt „Brama” stanie się interesującą dla łodzian ofertą mieszkaniową.

   
  Lokalizacja   Zobacz na mapie Google

  Specyfikacja   Pobierz PDF

  Wirtualny spacer   Zobacz

    Odwiedź www
   
 
   
 
© URBANICA 2013

born in DD